דיקור - אקופונקטורה


 
הרבה אנשים שואלים אותי, איך דיקור מרגיש. 
הטיפול הינו חוויתי וכמו כל חוויה קשה להגדיר אותה ולדחוס אותה לתוך גבולות של מילה. הדבר דומה לחווית הטעימה. אדם שלא התנסה בטעימת שוקולד לדוגמא, חוויה לפה,לחך ,לאף ולנשמה ויבקש שנסביר לו על מנת שיבין את עצם החוויה, את טעמו הנפלא של השוקולד, כל המילים שבעולם לא יצליחו להעביר לו את עוצמת התובנה החוויתית של ההתנסות בעצמו. ולכן מעל כל המילים שיתארו דיקור -דבר לא ישווה לאפקט החוויה האישית שלך באקופונקטורה.
 
 
 

כיצד הדיקור פועל


נקודות דיקור רבות פזורות בגופנו ומקשורות לרשת אנרגטית הנקראת מרדיאנים. מרידיאנים פירושם דרך,קווים או ערוצים.

על מנת להקל את הבנתם ניתן לראות את המרידיאנים כערוצי מים בדומה לנחלים ונהרות, לכל ערוץ מים אנרגתיות שונה, המים בנהר זורמים במהירות ויוצרים תנועה רבה לעומת זרימת המים בנחל , כמו כך ניתן לתאר את זרימת האנרגיה במרידיאנים שבגופנו. בסין המילה צ'י -  מתארת את אנרגיית החיים אשר זורמים במרידיאנים. על ידי גירוי הנקודות דיקור, אנו יוצרים ראקציה עם הצ'י אשר מביאה לאיזון, חיזוק שיחרור, והפגת כאב. הדיקור מתבצע על ידי החדרת מחט דקיקה לתוך העור לעומק שנע בין 0.5 ס"מ - 3 ס"מ לכל היותר. 

הדיקור אינו מכאיב והמחטים דקיקות בעובי שערה ונועדו רק בכדי להביא לראקציה עם הגוף. (לא להוציא דם / להכניס חומר וכדומה...). בקליניקת רגע לנשימה חשוב לנו לשמור על סטריליות ,לכן המחטים חד פעמיות, נזרקות אחר כל שימוש, אין חיסכון בעליות.  

המדע בשירות הדיקור


הדיקור הוכח מדעית כעובד על ידי מחקרים וניסויים אמפירים. ביניהם ניסוי בחיות אשר הראו שיפור משמעותי בהפרעות הגבלת תנועה וכאבים פיסיולוגיים, החיה התאוששה והראתה שיפור ניכר במצבה לאחר שקבלה טיפול בדיקור. ניסוי זה מלמד כי הדיקור עובד באופן אוביקטיבי  ללא צורך באמונה או מתוך שכנוע פנימי. כידוע לחיות אין מנגנון פסיכוסומטי או אמונה מקדימה להצלחת הדיקור. דיקור סיני עובד יעיל ובעל תוצאות מרשימות בשטח פשוטו כמשמעו.

ייחודיות הדיקור


הטיפול טבעי ללא תופעות לוואי דבר ההופך את ההצלחה שלו לפופולרית עוד יותר.

מטופלים רבים אשר לא מצאו מענה ומזור לבעיותיהם בדרכה של הרפואה המערבית, מוצאים כי הרפואה הסינית בכלל והדיקור בפרט , נותן להם מענה ופתרון לבעיותיהם. כיום ההבנה כי יש לפנות לרפואה הסינית הנקראת בציבור כרפואה משלימה לפני שבעיה תיגרר ותוחמר ולא תהיה ברירה אלא לפנות לרפואה מערבית ולערב כדורים ותהליכים כרורגיים, גדלה ויותר אנשים באים במצב ההתחלתי של הבעיה במקום ההפך.

בקליניקת רגע לנשימה משלבים בכל טיפול דיקור גם עיסויים.
כנסו וגלו היכן ניתן לקבל טיפולים - לקביעת תור 
מחפשים מתנה חוייתית -  שובר מתנה

 רגע לנשימה
רפואה סינית משולבת

המקום בו הריפוי נפגש עם הפינוק
טיפולי דיקור משולבים עם עיסוי

שובר מתנה

טיפול לנשים בהריון