טיפולי הבית - במרכז שלנו

ייחודי במרכז "רגע לנשימה" אפשרות לעיסוי משולב עם דיקור!
טווינא - עיסוי רפואי 

עיסוי שוודי קלאסי

עיסוי ארומתרפיה

עיסוי לנשים בהריון

 לפרטים ומידע נוסף אודות העיסויים בקליניקה רגע לנשימה:


עיסוי ייחודי, מגיע מסין, מתאפיין בדינאמיות והמרצת הדם המביאה לשחרור הגוף, פתיחת  ערוצי זרימת הדם,הרפיית המתח בשרירים ובגוף כולו מורגשת מאוד!

היחודיות של העיסוי הסיני- טווינא, הוא טווח הטיפול שלו בסמפטומים ותסמינים רבים מעבר לבעיות שרירים ורקמות רכות שבהם מתמקדים שאר העיסויים. וזאת מתוך השימוש בטכניקות מגוונות הן מעולם הפזיוטרפיה (הכולל מתיחות רבות ושימוש במפרקים) אשר נותנת מענה לבעיות שלד והן מעולם הרפואה הסינית - שימוש בלחיצות בנקודות דיקור אשר מגרות את הגוף לריפוי מערכות ואיברים פנימים. העיסוי נעשה בלבוש מלא על מיטת טיפולים. לעיתים נעשה שימוש במעט שמן באיזורי גב, צוואר ופנים.
עיסוי הטווינה מטפל בכאבים שונים ביעילות רבה! לפרטים

עיסוי קלאסי ופופולרי מאוד, העיסוי השוודי מתמקד ברקמות הרכות של הגוף -שרירים, רצועות, גידים ולכן מסיע לשרירים תפוסים, הטיכניקה שלו מזרימה המון דם ולימפה לרקמות השיטחיות יותר של גופנו ובכך מסייעת בהרפיה ושיחרור השרירים, הרצועות והגידים אשר עובדים מאוד קשה במהלך היומיום שלנו. הזרמת הדם והלימפה יוצרת "שטיפה" של חומצת החלב אשר מצטברת בשרירים וגורמת לשריר להיות תפוס וקשה. מתאים לכל הגילאים, מרגיע , מרפה ומשחרר מתח ושרירים תפוסים. המגע ישירות על העור עם שמני בסיס.


עיסוי עם שמנים אתרים. ארומה = ניחוח | תרפיה = טיפול

עיסוי מיוחד במינו, המגע ישירות על העור עם שמנים אתרים בעלי ניחוחות משכרים. העיסוי מתמקד במערכת העצבים, ולכן מרגיע, עדין ועם זאת מעמיק מאוד!  היחודיות הנוספת של העיסוי הינו השימוש בשמנים האתרים - לכל שמן יחודיות וסגולות הריפוי שלו, השמנים האתרים, חומר פעיל הנכנס למחזור הדם, מבנם הכימי המיוחד נחקר רבות והשתתפות חוש הריח, החוש ההישרדותי החזק ביותר, משתתף גם הוא בכל החגיגה. בסוף הטיפול תצאו עם הרגשת רוגע, ריח גוף נפלא ועור חלק ונעים,טיפול קסום וריחני.


עיסוי המותאם במיוחד לגופה הייחודי של אישה בהריון, עיסוי עם שמנים אתרים המותאמים במיוחד לנשים בהריון, עיסוי רך בתנועות עגולות וגליות המתואמות עם גופה הרך והעגלגל של האישה, העיסוי מתמקד באזורים עמוסים וכואבים בהיניהם גב תחתון, רגליים, ברכיים, אגן, בכדי לעסות נשים בהריון יש להכיר את גופן הייחודי ואת הנקודות האסורות ללחיצה, מעיין סבג חטואל מוסמכת לעיסוי נשים בהריון ויודעת עם ידים מיומנות היכן להתעכב והיכן אסור לגעת.
העיסוי הינו רך, זורם ונעים עם ריחות משכרים של ארומה רעננה ומרגיעה, כל הגוף מרפה, השרירים מתרככים וישנו חיבור נעים לעובר הפועם בבטנך. ממולץ מאוד! מחזיר את האנרגיתיות והחיונית לגופך העמוס.
ניתן  ורצוי (!) לרכוש כמתנה - ראו עוד "מבצע לנשים בהריון"
      טיפולי הריון       מבצע לנשים בהריון
 

 

 כיצד פועל העיסוי?


בגופנו מנגנון טבעי המופעל בזמן העיסוי -  הגברת הפרשת הורמון הסרטונין והגברת ייצור והפרשת הורמון האנדורפין (משכך כאבים טבעי) והפחתת ייצור הורמון הקורטיזול (הורמון המשמש במצבי לחץ).
 כשהגוף בהרפיה הדם ומערכת הלימפה זורמים ביתר חופשיות, חמצן רב מגיע אל הרקמות מפנה את הרעלים והחומצות המצטברות ומחמצן את התאים, כל זאת מעניק לגוף את היכולת להתרפא.
 

במה הטווינה מטפל:

בבעיות אורטופדיות - מבעיות וכאבי גב (עליון ותחתון), כאבי כתפיים, כתף קפואה ועד כאבי ברכיים, מפרקים ומרפקים, צוואר, טריגר פינגר.
בעיות גניקולוגיות- איחור ווסתי, כאבי מחזור.
מחלות והתקררויות - שיעול, גודש, ליחה מרובה ותקועה, סינוסיטיס. מידע נוסף כנסו לטיפולים במערכת החיסון
בעיות עיכול -  עיכול חלש,בטן נפוחה, כאבי בטן, עצירויות, שילשולים.
נשים בהריון -  הטווינא בטוח לשימוש ומומלץ מאוד להקלת התופעות הנלוות להריון.
 

יש לכם שאלה? כתבו אלינו רגע לנשימה
רפואה סינית משולבת

המקום בו הריפוי נפגש עם הפינוק
טיפולי דיקור משולבים עם עיסוי

שובר מתנה

טיפול לנשים בהריון