טיפול לנשים בהריון  רפואה משלימה (עיסויים / דיקור סיני)


בקליניקת רגע לנשימה ניתן לקבל טיפולים בדיקור מיוחד לנשים בהריון משולב בעיסויים מפנקים עם שמנים ארמתרפים, המותאמים במיוחד לגופן השונה והמיוחד של נשים בהריון, טיפולים אלו הם אופציה נהדרת בעלת השפעה אפקטיבית על סמפטומים רבים המלווים להריון ובעל השפעה מטיבה ומרגיעה על הנפש ועל האיזון ההורמונלי וזאת  ללא חשש לתופעות לוואי, הטיפולים מתבצעים בעדינות ועם הקשבה מרובה לגופה ולצרכיה של האישה.
 
הנני מוסמכת ומתמחה בטיפול בנשים בהריון בסיכון.
כולל סכרת הריון!
טיפולים בפוריות, עזרה לכניסה להריון, קליטה, הזרעה, הפריה. (IVF)
סיפור מרגש מהקליניקה , על זוג עם נסיונות כושלים וקשים בכניסה להריון עד הלידה המדהימה בליווי צמוד של מעיין סבג חטואל- לקריאה:
 
סיפור מקרה מרגש מהקליניקה הפרטית שלי
על נסיונות להיכנס להריון, על תיקון ועל לידה משמחת במיוחד!
יש ניסים בעולם

סיפור על זוג מקסים בני 38+ (לא מזהה עקב שמירה על פרטיות)
נסיון של 6 שנים להיכנס להריון... עם הצלחה באמצע הדרך, עיבור של תאומים, לידה שקטה ועצובה מאוד בשבוע 20. הרבה עצב, הרבה חששות, כאב גדול מאוד ושברון לב, 
הגיעו אליי לפני שנה וחצי פלוס..
התחלנו בטיפולים בדיקור סיני, משלבים עם מגע, ארומתרפיה,תטא הילינג ועוד..
אחרי תקופת ניקוי מכל ההורמונים מהטיפולי הפריה וכל הצער הרגשי
חזרה לטיפולי הפריה קבועים
במהלך ה8 חודשים מתחילת התהליך אצלי, גם עברה תהליכי שיחרור רוחניים: אשרם במדבר - התחברות, טיפולי פסיכולוגיה, מעגלי תמיכה לנשים אחרי לידה שקטה, עשתה תהליך מעמיק.
רגע לפני ההחזרה האחרונה, החליטו הזוג ללכת על אימוץ או פונדקאות...
היא נקלטה!
במהלך הטיפולים השתמשתי בטכניקות מעולם הרפואה הסינית, דיקור סיני, תטא הילינג ליצירת הגשמות וניקויים אנרגטיים, היא גם הלכה לטיפול במוקסות לבעיות פריון אצל אוהבי ציון מקוראיה (אם אינני טועה..)שגם סייע לפריצת הדרך ולהריון המיוחל.
הבשורה המשמחת הגיעה, ומאז התחלנו לעבוד לשמירת ההריון בדיקור סיני וטיפולים אנרגטיים כל שבוע, במהלך הדרך היו מהמורות כגון: התקצרות צוואר הרחם וצירים מוקדמים, בדיקור עבדנו על החזרת צוואר הרחם למצב תקין והרגעת הצירים, בשבוע 27, אושפזה עם דימום ואבחנה להיפרדות שליה מוקדמת וירידת מים, אז נסעתי אליה לבית החולים ועשיתי לה דיקור (ST36) נקודה אחת, יחד עם תטא הילינג ומדיצטיה ןהדימום פסק וכן גם הירידת מים, כך נמשך ההריון עד שבוע 35+1 כשברקע דימומים קלים וצירים קלים ואישפוזים אבל הכל תמיד הסתיים בלי התפתחות של לידה מוקדמת.
בשבוע 35+1, היה דימום וצירים שוב והרופאים החליטו לילד בזירוז פיטוצין, ותוך 12 שעות נולד הרך המתוק! 3.150 קילו!
בריא ומקסים 
הלידה היתה תיקון חוויתי על פי דבריה. והיתה קסומה וטובה!
איזה אושר הסיפור הזה מעניק לי ותחושת סיפוק, 
יש עוד הרבה סיפורים לספר מהפרקטיקה הפרטית שלי ולא רק, עוד מטפלים מקסימים ונדירים שיודעים להגשים לנו יעדים וחלומות בנושאי בריאות, ראיית הגוף שלנו ונקודת השקפה אחרת על כל המערכת המורכבת והאלוהית הזאת שנקראת אדם! אנחנו לא רק מספרים, אנחנו לא רק חומר , אנחנו לא רק אסופת תאים אנחנו משהו הרבה יותר נדיר ומתקדם מורכב ומופלא מזה, ולהוכחה כל ההתפתחות הטכנולוגית המופלאה הזאת, שאני רושמת על דפי נייר וירטואלי ושולחת את מסרי לעולם. (אנרגיה טהורה...)
אנחנו גוף-רגש-נשמה- אנרגיה - רוח .....
ויש מטפלים ושיטות טיפול שיודעות ליצר את החיבורים הללו ואת הניסים ביחד עם הרפואה המערבית הרגילה.
שלכם, מעיין סבג חטואל
"מרכז רגע לנשימה"
 
בואי קראי מטופלות מספרות >>


 האם הטיפולים מותרים בזמן הריון?

הטיפולים מותרים לכל אורך ההריון וזאת בתנאי שהמטפל/ת מוסמכים לכך. מעיין סבג חטואל (dip.acu) בעלת הסמכה לטיפול בכל שלבי ההריון באמצעות דיקור ועיסויים. העיסויים מאוד מומלצים, גופך בזמן הריון זקוק להמון מגע, חום והכלה,כמו כן הטיפולים בעיסויים ודיקור מסיעים מאוד בכאבי הגב, לחץ על הרגלים ועוד תופעות מהן סובלות נשים בהריון (ראי בהמשך "במה הטיפול יעזור לי" ).
"זה הזמן והמקום לתת ולהעניק לעצמכן, תהנו מההריון' מתוך ניסיוני האישי הטיפולים שעברתי במהלך ההריון שלי היו טיפולים מבורכים, אשר הפכו את ההריון שלי לחוויה נעימה ואותי לבן אדם שפוי..." מעיין סבג חטואל dipl.acu לאודותיי

במה הטיפול בעיסוי,דיקור סיני יעזור לי בזמן ההריון?


 • בחילות הריון 
 • צרבות בהריון
 • טיפול ותמיכה בסכרת הריון
 • תשישות ועייפות  - חיזוק הגוף והאנרגטיות הכללית
 • כאבים נפוץ מאוד בזמן ההריון ביניהם דגש על: שרירים, אגן, גב, לחץ ברגלים ועוד.
 • בצקות הריון- טיפ בהמשך
 • עצירויות בזמן הריון
 • חיזוק המערכות הפנימיות.
 • חיזוק המערכת החיסונית לנשים בהריון (להתקררויות חוזרות)
 • איזון הורמונלי - מרגיע מצבי רוח וסטרס - מצוין לנשים בהריון
 • מחבר עם העובר ועוזר בהפחתת לחץ הלידה וחרדה.  
 • זירוז לידה טבעי

הטיפולים 

מסייעים גם לנשים לנטיה לרעלת הריונית או שמירת הריון ורוצות להגיע "מוכנות" לקראת ההקיון או תוך כדי ההריון הבא שלהן, אפשר למנוע עם הרפואה הסינית בכלל והדיקור הסיני בפרט את התופעות הללו, גם סכרת הריון, בואי תכנסי להריון הזה ממקום אחר. מומלץ מאוד 

ראי המלצות למטה על ידי המטופלות >>

 

מטופלות מספרות:


 **מתוך בלוג של לירון גור - יומן הריון - שבוע 18 אצלי בדיקור >> לחצי לקישור

"למעיין המון תודה, הצלת אותי עם הבחילות שלא עברו ונמשכו.. ונמשכו.. עד שבוע 15.. ועוד.. עד ששמעתי מחברה שהדיקורים עזרו לה מאוד בכל ההריון החלטתי גם אני לנסות ולא התאכזבתי! גיליתי אותך ואת הדיקור שפשוט העביר לי את ההריון בצורה אחרת מכל מה שידעתי והכרתי! איפה היית בהריונות הקודמים שלי!? 

ממליצה בחום על המטפלת מעין סבג חטואל, מקצועית ואדיבה עם המון נתינה (:

נורית אטיאס."

_____

 

"מעיין, ההריון הראשון שלי היה זיכרון מעיק... היתי בשמירת הריון, היתי אומללה ומתוסכלת, את ההריון השני הבטחתי לעצמי שאני עושה אחרת בכל דרך ואכן שמעתי עלייך מחברה מכפר סבא שהמליצה לי עלייך, את ההריון הזה עברנו טפו טפו ואנחנו עדין עוברות בצעדי ענק! המון תודה לך על חוויה מתקנת, שימרית"

_____

 

"כבר שנים שאני אומרת לעצמי שאני צריכה ללכת לדיקור. מכל הטיפולים האלטרנטיביים, זה התחום היחיד שהרגשתי שיכול לתת מענה לבעיות שאני סובלת מהן ביומיום, כמו אלרגיה וכאבי גב וצוואר. איכשהו בסוף הגעתי לטיפול אצל מעיין רק בהיריון השני שלי בעקבות בחילות קשות שסירבו לעבור.

אומרים שהיריון זה לא מחלה, אבל אני הרגשתי חולה במשך שלושת החודשים הראשונים של ההיריון. הבחילות הקשות, העייפות, כאבי הגב וכל המחלות הקטנות שהתחילו להידבק אליי במקביל, לא נתנו לי להרגיש טוב ולתפקד. לשמחתי בדיוק אז קיבלתי המלצה לפנות למעיין ולאחר שיחה קצרה בטלפון חיכיתי בקוצר רוח לפגוש אותה.
היום, ארבעה טיפולים אחרי, אני מרגישה מצוין. אחרי הדיקור הראשון וההמלצות של מעיין להקפדה על תזונה נכונה, התחלתי להרגיש בשיפור. הבחילות עברו, האנרגיות חזרו וגם כאבי הגב, שמהם סבלתי בכל ההיריון הראשון, נעלמו כלא היו ואני באמת יכולה להעיד שאני מרגישה שזה בזכות הדיקור ומעיין.
המפגש עם מעיין הוא לא רק טיפול בדיקור הוא הרבה מעבר לכך, הוא מאפשר לי הסתכלות ובחינה של מעשיי והתנהלותי מבחינת תזונה ואורח חיים ובעזרת ההכוונה שלה, אני עושה את השינויים הנחוצים.

היום אני כבר ממליצה לכל מי שאני רק מכירה לפנות לדיקור ולא להמשיך לסבול, כי מסתבר שעד כמה שזו נשמעת קלישאה, אפשר גם אחרת."
יערה.א

 

עוד מכתבי תודה >>

 נשים יקרות,

גם אתן יכולות להפוך את ההריון  שלכן לחוויה טובה טיפולים בדיקור סיני מאזנים את הגוף, מחזקים מאזנים הורמונלית ואף עוזרים ושומרים על התפתחות תקינה של ההריון, מזמינה אתכן לנסות

 מעיין סבג חטואל Dipl.Acu

מטפלת מקצועית מוסמכת לרפואה סינית משולבת

עובדת יחד עם רופאות מרפאת הדרים בכפר סבא.

 

פינת הטיפים להריונית 


- חליטת עלי פטל להכנה לפני לידה  להמשך הטיפלרכישת שובר מתנה 
טיפ לבחילות הריון
- טיפ לטיפול בבצקות ברגליים. לחצי להמשך. 

שמנים אתרים אסורים לעיסוי נשים בהריון

קמומיל, וניל, יסמין, מרווה, מליסה, מנטה, ציפורן, פלפל שחור,אגוז מוסקט, מרווה בכללותה.
 

** גם בזמן הלידה עצמה ניתן לשלב דיקור לזירוז צירי לידה ושיכוך כאבי צירים. 

יש לכן שאלה? כתבו אלינו 

 רגע לנשימה
רפואה סינית משולבת

המקום בו הריפוי נפגש עם הפינוק
טיפולי דיקור משולבים עם עיסוי

שובר מתנה

טיפול לנשים בהריון