top of page

בית, פרידות ומעברים של החיים

בואו נדבר על ״בית״ תפיסת בית, מעברים ופרידות.

במסע החיים שלי על פני האדמה למדתי שבית יכול להיות אושר ויכול להיות כאב, במסע הנשמה שלי, בחווית המוותשחוויתי, מצאתי את חווית הבית ממקום נשגב, עמוק, הרגשתי שמצאתי את ביתי האמיתי, המקום אליו התגעגעתי, אותוביקשתי אליו כמהה נשמתי. החיבור בעולם עליון לבית הנשמה הוא ללא מילים.

רק דעו שהתחושה שחזרתי הביתה לתוך אהבה ואושר אינסופי המציף את הנשמה.

אפשר לומר שהגוף שלנו הוא גם בית עבור הנשמה.

כפי שהבית החיצוני שלנו הוא בית עבור הגוף.

בעצם אנחנו בבושקה של חוויות בית.

במהלך השנים אנחנו מחליפים בתים, עוברים מעברים, נפרדים ממקומות ששימשו לנו בית.

גם בני זוג או הורים מעניקים חווית בית. (המתחיל מהרחם)

כי שוב תחושת הבית לא מדברת על גג פיסי היא מדברת על מקום בלב, חיבור בנשמה.

גם ברפואה הסינית מדברים הרבה על בית ושייכות אלו קשורים לאלמנט האדמה. אנחנו למעשה מתחברים לאדמה דרךהאכילה שלנו. כשאנחנו בולעים מזון אנחנו מתערבבים עם תדר האדמה בתוכנו. מתקרקעים והופכים חלק מהמימד הזה.

לאחרונה אני מתעסקת במעבר בית בתוכי במרחב הפיסי אבל גם ברגשי, ביקשתי לפתוח קלף על מנת לקבל מסר שיתן ליפרספקטיבה על פרידה מהבית.

הבית הוא חיצוני אבל הוא מיצג עבורי זכרונות, חוויות, חיים.

הקלף שקיבלתי היה תמימות מחבילת אושו זן קלפים.

הקלף הביא לי תשובות ברובד שהעניק לי הרבה נחת ותובנות.

אני משתפת את  התובנות שעלו בי:

היום אני נפרדת ממנו

עם כל הטוב והזיכרונות הטובים, המרגשים, הנוגעים

וכל הזכרונות הקשים והכואבים, של כאב, קושי וחסר שפגשתי גם כן.

תחת הגג הזה מצאתי מנעד רחב של התמודדויות ואתגרים לטוב ולרע. לגדילה ולפריקה.

כעת אני מבינה ונזכרת  שהכל בתוכי

חווית הבית, הזכרונות הם בבית הפנימי שלי, הם לא על הקירות הפיסים, הם מתקיימים בקירות הפנימים של ליבי. ואנילוקחת אותם איתי לכל מקום שאלך (גם לעולם הבא)

אני מקבלת את איכות הקבלה והתבונה שיש בהתנסות חוויות החיים.

אני מקבלת את פלא החיים המשתנה ללא סוף. אני זורמת, נושמת, ממשיכה הלאה ולוקחת איתי את כל השיעורים, התובנות, החוויות, הטעמים, הרגשות, והאוצרות.

אוהבת אותך, מצטערת, תודה. (האפונופונו)

כשהקראתי את החוויה שלי לחברה טובה היא התחילה לבכות, סיפרה לי שהיא בתהליך פרידה מהורה שמצבו מדרדר אטאט. הוא מיצג עבורה את הבית. וכעת היא בתהליך פרידה והמסע שעברתי מול פרידת הבית שלי הידהדה לה לפרידה שלה. היא מצאה נחת וריפוי במילים שלי ושל הקלף.

אני מצרפת תהליך מדיטציה עמוק המטפל בחווית בית בתוכנו. יחד עם מסר מהמלאך רפאל. יש כאן ריפוי עבור כל הנשמותשהגיעו לאדמה הזאת וביקשו חווית בית, שייכות אך עם כל חוויה כזאת יש גם תנועה של שיחרור, זרימה והתקדמות, כיהחיים הם פלא, תנועה, זרימה המשתנה ללא סוף. אנחנו למעשה ״במעברים ״ כל החיים.

אני מזמינה אותך לעבור תהליכי ריפוי בריטריט נשי קסום מלא ערך, תובנות, אסימונים נופלים חיבורים חדשים בתוכך גילויעצמי ועוד. עם קלפים, מדיטציות, סרטוני הילינג יוגה ועוד הרבה הרבה הרבה. סופש הקרוב 30/6-2-7 נשארו מקומותאחרונים בהחלט.

ובשיחה אישית. צרי קשר. מעיין סבג.


מדיטצית חיבור וריפוי לבית ומסר מהמלאך רפאל0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

לבורא את הבורא בליבנו

מסר חדש מהתנור בגן העדן הבורא היה נגלה לעין אך נמצא נסתר מלבם של אדם וחווה, לכן הגענו לעולם שבו הוא נסתר מהעין וצריך להמצא גלוי בליבנו. כולנו חלקים של האדם הראשון. גורשנו מגן עדן ועל כולנו למצוא ואפיל

קערות, טיפול וריפוי מחלות

בהתחלה הקערות השמיעו צליל חרוך וצורם. אט אט ככל שהגוף חזר לאיזון והרמוניה פנימית כך הצליל ביטא את האיזון ובעיקר שהגוף יוצר ויברציה /תהודה הרמונית ותקינה. כי אנחנו גופי אור, אנרגיה וצליל. מזכירה לכם שה

מסע חייכם כעת דורש מכם

המסע כעת דורש מכם ומכן את ההבנה שהנתינה והעשיה שלכם היא לא בכדי שיעריכו אתכם. היא לא בכדי שיכירו או יוקירו. אלה בכדי שתאהבו את עצמכם. שתדעו שעשיתם הכי טוב שלכם. כי זה ערך עליון מבחינתכם! וגם אם הערך ה

Comments


bottom of page