top of page

יום ג׳, 21 בדצמ׳

|

חבצלת השרון

״ ויהי אור ״ - סדנת מציאת החיבור לניצוץ האלוהי ביום הקצר בשנה. יום שער עוצמתי.

ביום ההיפוך נחווה את הרגע שבו האור הכי קצר, מצומצם והחושך הכי ארוך! ביום השער העוצמתי הזה נוכל לרתום את ההזדמנות על מנת לעבוד על עוצמות האור הפנימי בתוכנו לנוכח החושך הגובר.

הכרטיסים לא במבצע
הציגו אירועים אחרים
״ ויהי אור ״ - סדנת מציאת החיבור  לניצוץ האלוהי ביום הקצר בשנה. יום שער עוצמתי.
״ ויהי אור ״ - סדנת מציאת החיבור  לניצוץ האלוהי ביום הקצר בשנה. יום שער עוצמתי.

זמן ומיקום

21 בדצמ׳ 2021, 15:45

חבצלת השרון, חבצלת השרון, ישראל

פרטי האירוע

ביום ההיפוך נחווה את הרגע שבו האור הכי קצר, מצומצם והחושך הכי ארוך!ביום השער העוצמתי הזה נוכל לרתום את ההזדמנות על מנת לעבוד עם האור והחושך כמו שבחוץ כך בתוכנו.ידוע שהחורף מיצג אנרגיה של התכנסות והחשכה במחזוריות שבטבע,והאדם, גם הוא מחובר למחזוריות הזו ולהתכנסות והחשכה גם בתוכו.ולמרות שמדובר בחשיכה, דווקא בתקופות הללו ניתנת לנו הזדמנות ליצר ניסים. איך?ליצר נס זה להתעלות מעבר לטבע!זה ללכת מעבר לחושך, מעבר לאפלה ולמצוא את האור. הפעם לא האור החיצוני סביבנו, אלא האור הפנימי המגיע מתהליך של התכנסות והפנמה פנימה פנימה עמוק עמוק בתוכנו!יחד נצא למסע בכוונה למצוא את הניצוץ האור שבתוכנו. האור הגנוז שהוא האור שמחובר באופן ישיר לבורא ולאנרגיות הבריאה כולה.יום שער העוצמתי הזה הוא יום ההיפוך בין חושך לאורהזדמנות פז לרתום את האנרגיות המיוחדות הזמינות ביום שער הזה לצורך התעלות אישית.

הפרטים הטכניים:ניפגש ביום שער העוצמתי, יום ההיפוך בין חושך לאורהזדמנות לרתום את האנרגיות המיוחדות הזמינות ביום שער21/12/21 15.45 עד 19.45 בחבצלת השרון דרך הים 48 ( פינת דרך האלמוג) צוקי ים.ביורט חמים מפנק בסביבה ירוקה. שתתמוך בהתעלות המשותפת שלנו עלות הסדנא כולה- 210 ש"חמחיר זוגי - 396 ש"חהסדנה פתוחה לגברים ונשים.*בסדנה יוגש כיבוד וארוחת ערב קלילה ובריאה.

מנחות הסדנה:מעיין סבגמורה רוחנית ומרפאה את הגוף והנפשמעבירה תהליכי ריפוי עומק למחלות כרוניות.מלמדת תטא היליניג ואיך יוצרים שותפות עם הבריאה.מספרת את סיפור חייה - איך שרדה רעידה אדמה והצילה עצמה מפגיעה מסכנת חיים מתוך חיבור וכוחות הבורא.מטפלת במהות האדם ושורשו דרך רפואה, תודעה והוויה מעל עשור.עדי פזמורה רוחנית פותחת את הדרך לשפע. עוזרת ליצור מציאות הרמונית של הגשמה קלב בכל תחומי החיים.מלמדת תקשור והנחיה אינטואיטיבית, ומסייעת להבין את סודות הבריאה והחיים מתוך האנרגיה החדשה.מוציאה אנשים לאור ומחברת לנתיב הנשמתי.מעבירה סדנאות התפתחחות ורוח מעל 15 שנה

מה מחכה לנו בסדנה?מסע של ריפוי פנימה, שיכלול מפגש עם הצל שבךמפגש בטוח ונטול חשש שיאפשר לך למצוא את הכוחות הפנימיים ולגבור עליו. על ידי חיבור לאור הגנוז שלך. בסדנה כל משתתף ימצא את כוחות הנפש הגדולים ביותר שלו, דרך חיבור למקור ה"אור אינסוף".המקום הזה יאפשר ליצור את הקפיצה הגדולה ביותר ואת הצמיחה הגדולה ביותר, כיון שהוא המקום המסוכן והמאתגר ביותר הבודק את כוחותנו הפנימים כנגד ההסכנות האורבות לנו בחשכה. בחשכה הגבולות משתשתשים, הגבול בין דמיון ומציאות, בין טוב ורע בין אמת ושקר, בין שמחה לדכדוך. התוכן שתעברי בסדנה תעזור לך לעשות סוף לספק ולפחד.לשים שם גבול בריא שיאפשר לך להמריא מעוף לתוך האור האינסופי שבתוכך המחובר עם אינסוף של הבריאה כולה.נתחבר לניצוץ האור המסלק כל חושך, כל ספק או פחד וכאב.כאב נפשי ואפילו פיזי.

בסדנה נעבור דרך

  1. תרגולים מפילי אסימונים - שישקפו לך את המציאות ויחדדו לך הבהירות
  2. כלים משמעותיים ומעשיים מעולמות הרוח והדימיון שיהפכו לך את המציאות לקלה יותר
  3. מדיטציות ותהליכים משמעותיים שיאפשרו ריפוי משמעותי וקפיצת התפתחות שתורגש כבר בשבועות שאחרי
  4. ריפוי באמצעות רפואת העשן - קטורות טבעיות שתומכות בריפוי המיוחד שניצור בערב זה.

שיתוף

bottom of page